• Новини
  • +Про академію
  • +Курси
  • Корисна інформація
  • Партнери
  • Контактна інформація
  • Форум
  • Карта сайту
Календар
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

FAQ

Тут Ви можете знайти відповіді на питання, що часто задаються.

Що таке Cisco Systems?

Корпорація Cisco Systems, Inc., заснована невеликою групою вчених Стенфордського університету, представила свій перший продукт у 1986 році. Після того, як у 1990 році Cisco стала акціонерним товариством відкритого типу, щорічний оборот корпорації виріс з $69 мільйонів до $22.2 мільярдів у 2001 фінансовому році. Cisco входить у число 40 провідних корпорацій світу і по обсязі продажів акцій на Нью-йоркській фондовій біржі займає третє місце. Сьогодні корпорація є основним провайдером комп’ютерних інфрамереж для бізнесу. Мережеві рішення Cisco забезпечують роботу об’єднаних мереж тисяч компаній, університетів, урядових агентств і служб в усьому світі. Cisco поставляє більш 80% маршрутизаторів, що є основою Internet. Програмно-апаратні комплекси Cisco використовуються для побудови локальних, міських, глобальних і корпоративних мереж, Internet і Intranet.
Початок

Чому навчають у Мережевій Академії Cisco? У мережевій академії Cisco навчають практичним навичкам настроювання телекомунікаційного устаткування виробництва корпорації Cisco Systems. Курс CCNA пропонує базові знання по організації локальних і глобальних комп’ютерних мереж, що містять не більш 100 вузлів (для невеликих організацій). Починаючи з вивчення основ передачі сигналів, типів середовищ передачі даних, засобів тестування кабелю, видів мережного устаткування, курс переходить до практичних питань, зв’язаним з настроюванням мережного устаткування в локальних і глобальних мережах з різними протоколами. Курс CCNP є логічним продовженням курсу CCNA. У ньому більш заглиблено вивчаються питання організації мережної взаємодії в розгалужених мережах, що містять до 500 вузлів (для великих компаній). У курсі CCNP Ви освоїте тонкості настроювання мережних протоколів глобальних мереж, особливості балансування навантаження на канали, довідаєтеся про резервування мережних пристроїв і каналів, про способи безпечної передачі даних, про пошук і усунення мережних несправностей. Усі слухачі курсу, що здобуваються теоретичні знання, учаться застосовувати на макетах реальних мереж з устаткуванням Cisco Systems у реальній і віртуальній лабораторіях навчального центра.
Початок

Для кого призначений курс CCNA/CCNP? Програма навчання CCNA/CCNP призначена в першу чергу для студентів старших курсів вузів, а також для фахівців, що бажають працювати в області створення й експлуатації сучасних телекомунікаційних мереж передачі даних. Поряд із практичними навичками роботи з мережним устаткуванням, слухачі здобувають широкий спектр теоретичних знань в області комп’ютерних мереж. Ці знання і навички необхідні проектувальникам і конструкторам мереж, мережевим адміністраторам, що здійснюють експлуатацію мереж, провайдерам, а також керівникам служб автоматизації та інформаційних технологій. Курс CCNA є базовим і для його вивчення не потрібно попередніх знань сучасних технологій. Єдина умова — знання англійської мови на рівні, достатньому для розуміння технічних текстів. Курс CCNP призначений для фахівців, що мають статус CCNA і бажають поглибити свої професійні знання, вивчивши проблеми межмережевої взаємодії більш детально.
Початок

Як організований процес навчання? Очне навчання (денне чи вечірнє) проходить у двох спеціалізованих навчальних класах по 10 робочих місць, з високошвидкісним виходом у Internet і лабораторним класом зі стандартними комплектами устаткування Cisco для CCNA і CCNP. По кожній главі інструктор академії читає на російській чи українській мові лекцію, після чого слухачі приступають до самостійного вивчення методичних матеріалів з екрана комп’ютера англійською мовою. Вивчивши теоретичну частину, слухачі виконують лабораторні і практичні роботи з методик Cisco і здають проміжні тести по цій главі. По завершенні кожного семестру (70 годин навчання) слухачі здають семестровий іспит. Всі іспити проводяться в режимі “on-line” із сервером Cisco Systems у Каліфорнії. Підтвердження прийнятих іспитів сервер висилає в академію автоматично. Кваліфікаційні іспити (тести) для одержання міжнародних сертифікатів CCNA, CCNP Cisco Systems слухачі здають у VUE по закінченні навчання.
Початок

Яке співвідношення теоретичних і практичних занять у мережевій академії Cisco? З 70 годин кожного семестру курсу CCNA/CCNP не менш 20 годин приділяється на лабораторні роботи і практичні заняття. Наприкінці курсу CCNA виконується проект.
Початок

Якими методичними матеріалами користаються слухачі академії? Слухачі використовують електронні методичні матеріали корпорації Cisco Systems, що надходять на комп’ютер слухача по каналі Internet у режимі “on-line” по вказівках інструктора академії. Викладач порекомендує слухачам додаткові матеріали по цій тематиці на російській чи українській мові, опубліковані за останні два роки.
Початок

Як контролюються знання і навички слухачів? Для контролю рівня знань і навичок слухачів академії корпорацією Cisco Systems розроблена й активно використовується багаторівнева система тестування в процесі і по завершенні навчання, що діє в автоматичному режимі. Шкала оцінки від 0 до 100 балів. Усі питання і варіанти відповідей (правильний, майже правильний, ледве не правильний, не правильний і т.п.) сервер задає англійською мовою. За підсумками проміжних і семестрових тестів викладачі академії проводять зі слухачами розбір помилок.
Початок

Які документи одержують випускники мережевої академії Cisco? Усім випускникам мережевої академії Cisco, що закінчили навчання, вручається Сертифікат, що підтверджує додаткове навчання за конкретним курсом (приводиться його назва й обсяг у часах). Для фахівців додаткове навчання є короткостроковим підвищенням кваліфікації. Випускникам, що здали іспити на кваліфікацію CCNA чи CCNP у незалежному центрі тестування VUE, корпорація Cisco Systems висилає поштою сертифікат, який підтверджує отриману кваліфікацію на найближчі три роки. Дані про фахівця і его ИН вносяться у світову базу даних мережевих фахівців.
Початок

На якій мові потрібно здавати кваліфікаційні іспити? Питання і варіанти відповідей у центрах тестування VUE задаються звичайно англійською мовою. Варіанти російскою чи українською мовою поки що відсутні.
Початок

Багато випускників Мережевих Академій Cisco успішно здають іспити й одержують міжнародні сертифікати Cisco Systems? Рівень професійних знань, отриманих у процесі навчання в мережеві aкадемії Cisco , забезпечує практично 100% імовірність успішної здачі іспитів. Окремі збої, як правило, пояснюються слабким знанням англійської мови і нерозумінням суті заданих питань.
Початок

Яка тривалість навчання? Тривалість курсу CCNA (4 семестри) буде викладено за 4 місяці, CCNP – 5 місяців.
Початок

Скільки коштує сертифікація? Ціна Сертифікації CCNA $250, проте, випускники академії, при вдалих показниках на проміжних іспитах отримують знижку на проходження сертифікації, котра, в свою чергу складає 50% від вказаної суми.
Початок

Де проходять заняття? Заняття проходять безпосередньо в Академії, а саме – в аудиторіях 533 та 434
Початок

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.